02.12.2019 TARİHLİ , PAYAS BELEDİYE MECLİSİ OTURUMUNDA ALINAN KARAR ÖZETLERİ

87 Nolu Kararda: Toplantıya, Belediye Başkan Vekili Mehmet DEDE’nin, toplantıda hazır bulunan Meclis Üyelerini, M. Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimizin manevi huzurunda, 1 dakikalık saygı duruşuna ve akabinde İstiklal Marşımızı okumaya daveti ile başlanıldı.
     Toplantıya katılamayan Bestami KILINÇ mazereti oy birliği ile kabul edildi.      
     Gündeme geçmeden önce, Belediyemiz Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyeleri Muammer ERDEM, Mustafa YİĞİT, Müslüm BOZAN, Sakine OKUR KIZGIN, Teyfik DOĞAN ve Kemal DUMAN’a ait “Ev Tekstili Üretim Eğitimi ve Temizlik Malzemeleri Üretim Eğitimi” konulu önerge, gündemin 3. Maddesi olarak, gündeme alınması, oy birliği ile kabul edildi.                    
      01.11.2019 tarihli Meclis karar özetleri okundu.

88 Nolu Kararda: 187 ada ile ilgili hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planı değişikliği, oy birliği ile kabul edildi. 

89 Nolu Kararda: İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi sınırları içerisinde yapımı devam eden dağ yürüyüş yolu projemizin isminin “Muhsin Yazıcıoğlu Parkı ve Dağ Yürüyüş Yolu” olarak verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.
 
90 Nolu Kararda: Belediyemiz Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyeleri Muammer ERDEM, Mustafa YİĞİT, Müslüm BOZAN, Sakine OKUR KIZGIN, Teyfik DOĞAN ve Kemal DUMAN’a ait “Ev Tekstili Üretim Eğitimi ve Temizlik Malzemeleri Üretim Eğitimi” konulu önerge üzerin de çalışma yapılarak, bir sonraki Meclis Toplantısında, konu hakkın da bilgi verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.