02.05.2019 TARİHLİ , PAYAS BELEDİYE MECLİSİ OTURUMUNDA ALINAN KARAR ÖZETLERİ

02.05.2019 TARİHİNDE, BELEDİYE MECLİSİ OTURUMUNDA ALINAN KARAR ÖZETLERİ

37 Nolu Kararda: Toplantıya, Meclis Başkanı Bekir ALTAN, toplantıda hazır bulunan Meclis Üyelerini, M. Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimizin manevi huzurunda, 1 dakikalık saygı duruşuna ve akabinde İstiklal Marşımızı okumaya daveti ile başlanıldı.
Gündeme geçmeden önce, gündeme intikal eden; Uğur GÜL'e ait "Meclis Tatili" konulu yazının, gündemin 5. Maddesi olarak gündeme alınması, oy birliği ile kabul edildi.

38 Nolu Kararda: Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Belediyemizin 2018 yılı Kesin Hesabı, oy çokluğu ile kabul edildi..

39 Nolu Kararda: Üyesi olduğumuz Tarihi Kentler Birliğinden, sürdürülebilir devam eden bir projemiz olmadığından dolayı, Belediyemizin söz konusu birlik üyeliğinden ayrılması, oy birliği ile kabul edildi.

40 Nolu Kararda: Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Belediyemiz arasında Doğal Çim Yüzeyli Futbol Sahası Protokolünün yenilenmesi, 1 (bir) yıllığına uzatılması ve bu konuda gerekli işlemleri yapmak üzere Belediye Başkanımız Bekir ALTAN'a yetki verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.

41 Nolu Kararda: Belediyemiz Meclisinin 2019 yılı yıllık tatilini Haziran Ayı'nda yapılması, oy birliği ile kabul edildi.