01.10.2018 TARİHLİ , PAYAS BELEDİYE MECLİSİ OTURUMUNDA ALINAN KARAR ÖZETLERİ

86 Nolu Kararda: Mazereti nedeniyle toplantıya katılamayan Bestami KILINÇ ve Mehmet AYDIN’ın mazeretlerinin oy birliği ile kabulünden sonra, 
     Toplantıya, Meclis Başkanı Bekir ALTAN, toplantıda hazır bulunan Meclis Üyelerini, M. Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimizin manevi huzurunda, 1 dakikalık saygı duruşuna ve akabinde İstiklal Marşımızı okumaya daveti ile başlanıldı.
     Gündeme geçmeden önce, Gündem ilanından sonra, gündeme intikal eden; 
1- Fen İşleri Müdürlüğüne ait “Yetki Verilmesi” konulu yazının, gündemin 4. Maddesi olarak;
2- Mali Hizmetler Müdürlüğüne ait “Kültür Camii Bağış Hesabı” konulu yazının, gündemin 5. Maddesi olarak; 
     Gündeme alınması, oy birliği ile kabul edildi.                          

87 Nolu Kararda: Belediyemiz 2019 Mali Yılı Bütçesi’nin, Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülmesi, oy birliği ile kabul edildi.  

88 Nolu Kararda: Belediyemiz 2019 Yılı Gelir Tarife Kararnamelerinin, Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülmesi, oy birliği ile kabul edildi.  

89 Nolu Kararda: Hatay İli Payas İlçesi Doğal Çim Yüzeyli Futbol Sahası Protokolünün süresinin 1 (Bir) yıllığına uzatılmasına ilişkin gerekli işlemleri yapmak üzere, Belediye Başkanımız Bekir ALTAN’a yetki verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.  

90 Nolu Kararda: Kültür Camii Bağış Hesabı’na, Ağustos Ayı’nda yapılan toplam 150,00-TL.’lik bağış, oy birliği ile kabul edildi.