07.10.2019 TARİHLİ , PAYAS BELEDİYE MECLİSİ OTURUMUNDA ALINAN KARAR ÖZETLERİ

07.10.2019 TARİHİNDE, BELEDİYE MECLİSİ OTURUMUNDA ALINAN KARAR ÖZETLERİ


74 Nolu Kararda: Toplantıya, Meclis Başkanı Bekir ALTAN, toplantıda hazır bulunan Meclis Üyelerini, M. Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimizin manevi huzurunda, 1 dakikalık saygı duruşuna ve akabinde İstiklal Marşımızı okumaya daveti ile başlanıldı.
     Toplantıya katılamayan Uğur GÜL ve Mustafa YİĞİT’in mazeretleri oy birliği ile kabul edildi.      

75 Nolu Kararda: İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Asri Mezarlık ile Şehit Abdullah Tayyip Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında kalan alanda sürdürülen, Dağ Yürüyüş Yolu yapım işi ile ilgili olarak, İller Bankası A.Ş.’den kredi kullanılması ve kredi ile ilgili gerçekleştirilecek her türlü işlemler için Belediye Başkanımız Bekir ALTAN’a yetki verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.

76 Nolu Kararda: İlçemiz Karacami Mahallesinde İnönü Caddesi, Mevlüt Akkar Caddesi ve Payas Çayı arasında kalan park alanında sürdürülen, 15 Temmuz Şehitleri Parkı yapım işi ile ilgili olarak, İller Bankası A.Ş.’den kredi kullanılması ve kredi ile ilgili gerçekleştirilecek her türlü işlemler için Belediye Başkanımız Bekir ALTAN’a yetki verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.