05.09.2017 TARİHLİ , PAYAS BELEDİYE MECLİSİ OTURUMUNDA ALINAN KARAR ÖZETLERİ

62 Nolu Kararda: Mazereti nedeniyle toplantıya katılamayan Bestami KILINÇ, Osman SÖNMEZ, İrfan ALTUNSOY, Hasan DÖNDÜ ve Mehmet AYDIN’ın mazeretlerinin oy birliği ile kabulünden sonra;  Destek Hizmetleri Müdürlüğüne ait “Araç Tahsisi” konulu yazının, gündemin 4. Maddesine; Mali Hizmetler Müdürlüğüne ait “Kredi Kullanılması” konulu yazının, gündemin 5. Maddesine; İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait “Okul Alanı Tadilatı” konulu yazının gündemin 6. Maddesine; Belediye Başkanı Bekir ALTAN’a ait “Fahri Hemşehrilik Payesi ve Beraatı Verilmesi” konulu yazının gündemin 7. Maddesine alınması, oy birliği ile kabul edildi.

63 Nolu Kararda: İlçemiz geneli için yapılan revizyon uygulama imar planı tadilatının bir sonraki Meclis Toplantısında ele alınması oy birliği ile kabul edildi.

64 Nolu Kararda: 26.09.2014 tarihinde T.C. Ziraat Bankası Payas Şubesi nezdinde, Kültür Camii Bağış Hesabı adı altında açılan 33970980- 5020 No’lu hesaba, Ağustos Ayı’nda yapılan toplam 1.150,00-TL.’lik bağışlar, oy birliği ile kabul edildi.

65 Nolu Kararda: İdaremize ait olan 31 PN 112 plakalı Özel Amaçlı Hasta Nakil Aracın (Mercedes Minibüs) Dörtyol Devlet Hastanesi Başhekimliğine tahsis edilmesi, oy birliği ile kabul edildi.
  
66 Nolu Kararda: Halk Bankası’ndan 10.000.000,00-TL 60 ay vadeli kredi kullanılması için Belediye Başkanımız Bekir ALTAN’a yetki verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.

67 Nolu Kararda: Uygulama imar planımız içerisinde okul alanı olarak planlanan 205 ada 1 nolu taşınmaza ilkokul yapılması planlanmaktadır. Söz konusu alanın çekme mesafeleri ile ilgili hazırlatılan plan tadilatının, Belediyemiz İmar Komisyonunda görüşülmesi, oy birliği ile kabul edildi.

68 Nolu Kararda: İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KILINÇKAYA’ya fahri hemşehrilik payesi ve beraatı verilmesi, oy birliği ile kabul edildi.