BAŞKAN BEKİR ALTAN HAYAL ETTİ, ONLAR GERÇEKLEŞTİRDİ

Payas Belediyesi Genç Erkekler Voleybol Takımı yarın Galatasaray takımı ile Türkiye şampiyonasında final oynuyor.

Payas Belediye Spor 2011 Voleybol baş antrönörü Sedat SAĞLAM verdiği röportajda ;
“2017-2018 erkek voleybol A takımı olarak ligi orta sırada bitirip voleybol genç erkekler takımımız ile Hatay şampiyonu olduk. Daha sonra bölge şampiyonu olarak Türkiyede en başarılı 32 takım arasından sıyrılıp, Payas tarihinde bir ilk olarak Sayın Belediye Başkanımız Bekir ALTAN’ın Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasay gibi devlerle takımımızı karşılaştırma hayallerini gerçekleştirdik.
Yarın saat 12:00’da Adana Adnan Menderes Spor Salonunda yapılacak olan final müsabakasında Galatasaray takımı ile karşı karşıya geleceğiz. Tüm teknik ekip arkadaşlarıma ve sporcularıma teşekkür ediyor Tüm Hatay halkının dualarını bekliyoruz. Bize en büyük desteği sağlayan Payas Belediye Başkanımız Bekir ALTAN’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 
Antrönör yardımcısı Leyla DEMİRPAZ ise yaptığı açıklamada belde iken yeni  ilçe olmuş Payas’ın böyle büyük bir başarıya imza atmasından dolayı onurluyuz. Bu başarıyı tüm Hatay Halkına armağan ediyoruz. Bize desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Bekir ALTAN’a teşekkür ediyor dualarınızı bekliyoruz.”dedi.
Tarih : 17 Mayıs 2018