Çınarların Gölgesinde Yetişen Fidanlar, Fidanların Gölgesiyle Yeşeren Çınarlarla El Ele!


Evde Yaşlı ve Bakım hizmeti sunduğumuz yaşlılarımızla Külliyemizde düzenlediğimiz Aşure günü etkinliğinde bir araya gelmiştik.

Sohbetlerimiz arasında onların dışarı çıkmaya ne kadar ihtiyaçları olduğunu görmüş ve bir söz vermiştik. Anılarınızda bir parça biz de yer alalım, fırsat buldukça görmek istediğiniz yerlere beraber gidelim diyerek çıktığımız yolda gezilerimizi sürdürüyoruz.

Değerli büyüklerimize TEK Koleji gençlerimizin eşliğiyle Anadolu’da kurulmuş ilk camimiz olan Antakya - Habib-i Neccar Cami’sine ve Kırıkhan Beyazid-i Bestami Hazretlerinin türbesine bir gezi düzenledik.

İhtiyaçlarını karşılayıp, periyodik ziyaretler düzenlerken onları evlerinden çıkarıp ikinci baharlarını yaşatmak üzere çıktığımız yolda mutluluklarından feyiz alarak çalışmalarımızda emek veren tüm personelimize ve TEK Koleji öğrencilerimize teşekkürlerimi sunarım.

Büyüklerimizin gönüllerine dokunup, hayır dualarını almak, bir tebessümlerini kazanıp, anılarında yer edinmek gayemizle yolumuza devam edeceğiz.Tarih : 18 Kasım 2016